MARKET RAF SİSTEMLERİ
Marketlerinizi daha düzenli bir yapıya kavuşturarak çok sayıda ürün sergileyebilmenizi sağlayan raf sistemleri marketleriniz için en önemli unsurların başında gelmektedir. Marketlerinizde kullanacağınız ihtiyacınıza uygun raf sistemlerimiz sayesinde organize ettiğiniz ürünlerinizi müşterileriniz kolaylıkla bularak alışverişlerinden memnun ayrılacaklardır. Marketleriniz için en kaliteli ve uygun fiyatlı raf sistemlerini “Pasifik Raf Sistemlerinde” bulabilirsiniz.

Galeriye Git

KÜLTÜR
Kitap, dergi ve DVD ürünleriniz başta olmak üzere diğer birçok kültürel ürünleriniz için daha organize ve düzenli bir yapı müşterilerinizin ürünlerinize daha kolay ulaşması ve dolayısıyla müşteri memnuniyetini artırması açısından oldukça önemlidir. Basılı ve görsel ürünleriniz için hazırlamış olduğumuz reyon ve raf sistemlerimizle ürünlerinizi daha düzenli bir şekilde sunarak müşterilerinizin alışveriş memnuniyetini artırabilirsiniz.

Galeriye Git

ELEKTRO MARKETLER
Elektronik ürünlerinizin teşhirini yapabileceğiniz raf sistemlerinde kalite ve kullanışlılık ön planda olmalıdır. Bu sebeple elektronik cihazlarınızla uyumlu raf sistemi seçimi önem arz etmektedir. Müşterilerinize, ihtiyaçlarınız dahilinde, ürünlerinizi en iyi şekilde sunabileceğiniz yenilikçi sistemlerimize göz atabilirsiniz.

Galeriye Git

KAFE, KAHVE & FAST FOOD ZİNCİRLERİ
Kahve zincir konseptine göre yapılan tasarımlarla müşterinin şube içerisinde kahve siparişi verirken, beklerken veya kahvesini içerken sunulacak ürünlerin etkileyici gösterimi önem arz etmektedir. Buna uygun tasarımlarla müşteriye ürünleri en iyi şekilde organize edebilir ve güzel bir sunum ortamı oluşturabilirsiniz. Bu aşamada müşteriye sunulacak ürünün kolayca gösterilebilmesi ve alanın aktif kullanılması gerekmektedir. Biz de Pasifik Raf Sistemleri olarak ihtiyaca ve sunulacak ürünlere bağlı çeşitli çözümler sunmaktayız. Fast Food zincirlerine uygun raf ve depolama sistemleri ile zincir mağazanın kullanım alanında verimlilik sağlayabilirsiniz. Restoran personelleri içinse daha kullanışlı ve ihtiyacınıza uygun yapıya sahip olabilirsiniz.

Galeriye Git

KURUYEMİŞ VE BAKLİYAT
Kuruyemiş ve bakliyat reyonu, müşterinin aradığı ürünü kolaylıkla bulabilmesi için organize bir yapı gerektirir. Çeşitliliğin fazla olması sebebiyle ürünlerinizin müşterilerinize etkileyici bir şekilde sunulması da ayrıca önemlidir. Bu sebeple Pasifik Raf Sistemleri olarak sizlere en iyi çözüm önerilerimizi sunuyoruz. Ürünlerimizle marketlerinizdeki kuruyemiş ve bakliyat reyonlarınızı en iyi şekilde organize edebilir ve müşterilerinize şık sunumlar yapabilirsiniz.

Galeriye Git

UNLU MAMÜLLER
Marketlerinizdeki unlu mamul reyonunuzu organize etmenizi sağlayan kaliteli ve şık tasarımlı raf sistemlerimiz ile ürünlerinizi sergileyerek çeşitliliği yüksek bu ürün grubu için teşhir reyon ve stantları en aktif şekilde kullanabilirsiniz.

Galeriye Git

MANAV REYONLARI
Müşterileriniz için ürün kadar bulunduğu reyon da dikkat çekmektedir. Hem ürünlerin sunum şekli hem de reyonların görünümü müşterilerin taleplerini şekillendirmektedir. Marketlerdeki en renkli reyon görünümleri de manav kısmında yer almaktadır. Hem rengarenk olması hem de göz zevkine hitap etmesi manav reyonlarına talebi artırmaktadır. Temel bir ihtiyaç olmasının yanı sıra sebze ve meyvelerin görsel olarak da sunulması müşteriyi etkilemektedir. Meyve ve sebzelerden oluşan manav ürünlerinizi bir arada ve organize şekilde sunabileceğiniz manav reyon sistemlerimiz sayesinde müşterilerinize daha kaliteli bir alışveriş deneyimi yaşatabilirsiniz. Çözüm önerilerimize ister dijital kataloğumuzdan isterseniz de iletişim hattı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Galeriye Git

TEKSTİL
Tekstil ürünlerinize yönelik hazırlanan dekoratif raf sistemlerimizle hem tekstil sektörü için hem de toptan ve perakende satış yapan mağazalarınız için ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilirsiniz. Doğru dekorasyon ve raf sistemleri ile müşterilerinize sunum yapmanız satış artırıcı nedenlerin başında gelmektedir. Bunun için doğru tasarım, kaliteli uygulama, estetik ve fonksiyonel rafları seçmek önemlidir. İhtiyacınıza uygun çözüm önerilerimizle ilgili ister dijital kataloğumuzdan isterseniz de iletişim hattı üzerinden başvurarak bilgi alabilirsiniz.

Galeriye Git

KOZMETİK
Ürün çeşitliliğinin oldukça fazla olduğu kozmetik sektörü için ürünlerin en iyi şekilde müşterilere sunulması, müşterinin aradığı ürünü kolaylıkla bulması açısından önemlidir. Mağaza ve marketlerinizdeki kozmetik ürünlerinizi en iyi şekilde organize edebileceğiniz, müşterilerle ürünleri hızlıca buluşturabileceğiniz raf sistemlerini ürün kataloğumuzdan bulabilirsiniz.

Galeriye Git

YAPI MARKET
Pasifik Raf Sistemlerinin yapı marketler için hazırlamış olduğu ürünler, geniş yelpazeye sahip depolama ve teşhir çözümleri üretebilecek yapı market ürünleridir. Bu sistemlerle hem yüksek desili ürünlerinizi sergileyebilir hem de stoklayabilirsiniz

Galeriye Git

KONSEPT
Mağazalarınızda oluşturacağınız her türlü konsepte uygun raf sistemlerini ürünlerimiz arasında bulabilirsiniz. Hem mağaza içi konsept çalışmaları hem de mağazanın tamamını kapsayacak konseptlere uygun ürün tasarımlarını ihtiyacınız doğrultusunda geniş çözümlerimiz arasından edinebilirsiniz.

Galeriye Git

KASA, BANKO VE STANTLAR
Kasa ve bankolar mağazalarınızın tamamlayıcı ürün grubu içerisinde yer alması bakımından oldukça önemlidir. Stantlar ise ürünlerinizi mağazalarınızın çeşitli yerlerinde sergileyerek müşterilerinizin ürünlerinize daha rahat erişmesini sağlaması açısından kullanışlıdır. Bu ürünlere yönelik Pasifik Raf Sistemleri olarak sizlere en iyi çözüm önerilerini sunmaktayız.

Galeriye Git

ECZANE
Eczanelerde yer alan raf sistemleri, ürünlerin müşterilere sunuş şekli dışında, eczane sahipleri için de önem arz etmektedir. Eczanelerde yer alan reyonlar dışında stantlar da sunuş için önemlidir. Eczanelerinize yönelik tasarlamış olduğumuz sistemlerimizle daha organize bir yapıya kavuşabilirsiniz.

Galeriye Git

DEPO
Ürünlerinizi stokladığınız depolarınızda daha düzenli bir yapıya kavuşarak stok kapasitenizi artırabilir ve daha verimli bir sonuç alabilirsiniz. Pasifik Raf Sistemlerinin üretmiş olduğu kaliteli ürünler ve her türlü ihtiyaçlarınıza yönelik üretmiş olduğu çözüm önerileriyle depolarınızı daha düzenli ve verimli bir yapıya kavuşturabilirsiniz. Depolarınızın ihtiyaçlarına yönelik en iyi seçimleri Pasifik Raf Sistemlerinde bulabilirsiniz.

Galeriye Git

AKARYAKIT İSTASYONLARI
Benzin istasyonlarınıza yerleştireceğiniz stant ve reyonlar ürünlerinizin daha derli toplu durmasını sağlayacaktır. Benzin istasyonları gibi dar alanlı yerlerde müşterinin ürünü düzenli görmesi hızlı bir satın alma ve sirkülasyon sağlatacaktır. Bu sebeple ihtiyacınıza uygun reyon ve stant ürünlerimize ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Galeriye Git